Kapcsolat

Címünk:

1135 Budapest XIII. kerület
Szent László út 59-61.

 


Levelező tagozat:

Felszámolási és vagyonfelügyeleti szakközgazdász/specialista szakirányú továbbképzés
Részismereti képzés (BA)
Agrár- mérnöktanár mesterképzési szak (élelmiszer)
Emberi erőforrás tanácsadó MA (nappali)

ügyintéző: Jáger Éva
                 Ügyvivő szakértő titkársági koordinátor

Telefon: 06 1 239-1140
E-mail: jager.eva@fh.szie.hu


Nappali tagozatok:

Gazdálkodási és menedzsment alapszak (BA)
Vezetés és szervezés mesterszak (MSc)

Emberi erőforrások alapszak (BA)

ügyintéző: Győr Hajnalka

Telefon: 06 1 326-2396
Fax: 06 1 326-0766
E-mail: Gyor.Hajnalka@fh.szie.hu


Levelező tagozatok:

Emberi Erőforrások alapszak (BA)
Pénzügy mesterszak (MSc)
Logisztikai menedzsment - mesterszak (MSc) / Ellátásilánc menedzsment

Gazdálkodási és menedzsment alapszak (BA)

ügyintéző: Noszkay Zita

Telefon: 06 1 326-2394
Fax: 06 1 326-0766
E-mail: Noszkay.Zita@fh.szie.hu


Nappali és levelező tagozatok:

Pénzügy és számvitel alapszak (BA)
Emberi erőforrás tanácsadó mesterszak (MA)

ügyintéző: Eszes Ildikó

Telefon: 06 1 326-0755
Fax: 06 1 326-0766
E-mail: Eszes.Ildiko@fh.szie.hu


Nappali és levelező tagozatok:

Turizmus és vendéglátás alapszak (BA)
Regionális és környezeti gazdaságtan mesterszak (MA)
Bizalmi vagyonkezelői szakközgazdász/specialista szakirányú továbbképzés
Kereskedelem és marketing alapszak

 

ügyintéző: Katona Katalin

Telefon: 06 1 326-0755
Fax: 06 1 326-0766
E-mail: Katona.Katalin@fh.szie.hu


Levelező tagozatok:

Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mesterszak (MA)
Marketing mesterszak (MSc)
 
ügyintéző: Makra Lilla
 

Telefon: 06 1 462-2066
Fax: 06 1 326-0766
E-mail: Makra.Lilla@fh.szie.hu


Nappali tagozat:

Gazdálkodási és menedzsment felsőoktatási szakképzés
Kereskedelem és marketing felsőoktatási szakképzés
Turizmus-vendéglátás felsőoktatási szakképzés
 

Levelező tagozatok:

Vezetés és szervezés mesterszak (MSc)

ügyintéző: Juraszik Attila

Telefon: 06 1 326-0766
Fax: 06 1 326-0766
E-mail: Juraszik.Attila@fh.szie.hu


 

Könyvtár:Könyvtár oldala